Son Tweetler

Son Çalışmalarımız

İletişim Bilgilerimiz

Maillerinize En Geç Bir İş Günü İçerisinde Geri Dönülecektir.

(+90) 232 388 87 19 info@webgrafikyazilimevi.com Erzene Mah. 68 sok.no:6/B Bornova-İzmir / TURKEY MSN: wgyevi@hotmail.com Fax: 0 232 388 87 19

Hakkımızda

WEB GRAFİK YAZILIM EVİ

Biz Düşünürüz ve Hep Daha İyisi Deriz!

Alanındaki tecrübesiyle WebGrafikYazılımEvi, teknik anlamdaki kabiliyetini, internet pazarlamacılığı konusundaki birikimi ve yaratıcılık yeteneğini müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunmak için kullanmaktadır.

Ekibimiz; alanında uzman tasarımcı ve programcılardan ve mühendislik düşünme kailiyetine sahip yazılım ve veri tabanı mühendislerinden oluşmaktadır. Biz hep daha iyisi için çalışan, internet teknolojileri alanında siz iş ortaklarımız için hep daha kaliteli hizmeti ön plana alan uzman bir ekibiz.

 

 

img

 

Biz Yaratıcıyız ve Sizin İçin Çabalarız !

İnternet sitelerinin en önemli kuruluş nedeni sanal dünyada iyi bir imaja sahip olabilmek, işletmelerin bir tuş kadar müşterilerine yakın olabilmesini sağlayabilmektir. İşte bu noktada seo çalışmaları, kurumsal kimlik tanımlamaları, matbaa malzemeleri , grafik tasarımları ve sizin işlerinizi gerek web yazılımındaüzerinden gerekse masaüstü uygulamalarımızla kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Her pazarlama kampanyasının başarısı, yaratıcı ve zeki bir tasarım

a dayanır. Bizim hedefimiz iş ortaklarımızı kendi alanlarında lider olmalarını sağlayacak yaratıcı bir konum kazandırmaktır.

 

Biz Yenilikçiyiz ve Sektörü Sizin İçin Takip Ederiz !

WebGrafikYazılımEvi,gerek internet teknolojileri alanındaki gerekse masaüstü uygulamaladaki uzmanlığını , iş dünyasında sadece zirve kuruluşları değil her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknoloji ile birleştirir. İş otomasyon süresince web sayfası/dahili sistem entegrasyonunda müşterilemizin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlarız. WebGrafikYazılımEvi olarak müşterilerimizi parasını aldığımız nesne olmaktan çok dinamik yapımızla katma değer sağladığımız, büyüdüğümüz iş ortaklarımız olarak görmekteyiz.


Teknolojinin hızla geliştiğinin farkındayız ve biz teknolojiyi siz iş ortaklarımız için takip etmekte. Kurumsal kimliğinizin ve iş süreçlerinin teknolojik olarak yeterliliğini denetlemekteyiz. Gelin ve bizimle iş ortağı olmanın keyfini ve rahatlığını yaşayın.


Biz Sizin İş ortağınız ve Teknoloji Ortağınız Danışmanınızız !

WebGrafikYazilimEvi, internet pazarlama stratejisinde etkin olabilecek her duruma uygun tek bir çözüm olamayacığının farkındadır. Bizim yaklaşımımız çok yönlü olup ölçülebilir neticelere ve yatırımın geri dönüşüne odaklıdır.WebGrafikYazılımEvi, müşterilerinin en iyi sonuçları alabilmesini sağlamak adına, dışa dönük en iyi uygulamalar yöntemini tercih eder.

 

WebGrafikYazılımEvi 'nin en önemli vasıflarından biri, alanında uzman kişilerden oluşan ekibidir. Server desteğinden - grafik tsarımını yapan ekip üyelerimize kadar alanında yetkin kişiler ile çalışan WebGrafikYazilimEvi.Comhep size daha iyi için çalışmaktadır. Sistematik düşünme kabiliyetimiz ile bize gelen iş müşterimizi iş ortağı olarak görmekte, onun iş süreçlerini incelemekte ve teknolojik danışmanlığını yapmaktayız.

 

Biz sizinle varız ve size yaptığımız kalite hizmet ile büyüdüğümüzün ve yapacağımız hizmet ile varlığımızı sürdüreceğimizin farkındayız.


Değerli İş Ortağımız Teknoloji Ortağınızın Evine HOŞGELDİNİZ.